Спортивні заняття.

У нас представлені різноманітні спортивні заняття та секції для дітей різного віку.

demo-attachment-202-Rectangle-653
Rectangle-38
Rectangle-653
Rectangle-653
Rectangle-653
demo-attachment-683-Rectangle-674-1
Group-76
Group-77 (1)
pngwing.com (11)-min
demo-attachment-202-Rectangle-653

Гімнастика

Запрошуємо всіх охочих поринути в чарівний світ гімнастики. Гімнастика – це комплекс акробатичних вправ та елементів танців, які виконуються під музику.

Гімнастиці притаманні енергійність та граціозність.

Заняття добре розвивають гнучкість, спритність, координацію. Значно поліпшуються музичні здібності, почуття ритму і такту. Постійні заняття укріплюють поставу, що обов’язково показано сучасним дітям.

Polygon-1
Діти навчаться красиво та пластично рухатися під музику, виконуючи елементи на координацію, містки, пластичні рухи, шпагати, повороти, стрибки. Через рік вивчають елементи з предметами – обручами, скакалками, м’ячами, стрічками.
 
Форма одягу для тренувань: чорна маєчка та шорти. На ніжках носочки й напівчешки бежевого кольору. Волосся акуратно зібране в пучок.
 
Пробне заняття в подарунок.
 
Тренер – Морокина Олена, майстер спорту з художньої гімнастики, чемпіонка Молдови, суддя міжнародних змагань.
З вересня діти розучують костюмований танець, який буде представлений батькам на звітному концерті в кінці року.

Як проходять заняття?

Чекаємо на заняттях гімнастикою дівчаток та хлопчиків 4-6 років, 5-6, а також дітей 7-9 років.

Заняття проходять 2 рази на тиждень. Урок триває 60 хвилин.

4-6 років о 13:00

5-7 років о 17:00

demo-attachment-202-Rectangle-653
demo-attachment-1844-Rectangle-672
demo-attachment-1855-Rectangle-669-3

Відео з наших уроків

Rectangle-653
Rectangle-38
demo-attachment-2466-Rectangle-85

КЛУБ КАРАТЕ - ДО "ЯСТРЕБ"

Для дітей від 5 років і старше. Займаючись карате, ваша дитина отримає навички самооборони та знайде хорошу фізичну форму.

Регулярне відвідування тренувань та подолання складностей дозволить дитині стати дисциплінованою, навчиться перемагати й робити висновки з поразок. Заняття проходять в комфортному світлому приміщенні. Для збільшення безпеки й виключення можливих травм під час тренувань, зал обладнаний спеціальним покриттям підлоги.

Всі заняття проходять під керівництвом досвідченого тренера який вміє знаходити підхід до дітей та підлітків. Наші учні регулярно беруть участь в змаганнях і отримують призові місця.

Приходьте до нас в зал, щоб познайомитися з тренером і переглянути тренування Вашої дитини.

Заняття проходять:

Понеділок, середа, п’ятниця о 18.00.

Перше заняття безкоштовне!

demo-attachment-202-Rectangle-653
Rectangle-653

Філософія карате

Тренування КАРАТE – це складний фізичний та психологічний комплекс вправ, що вимагає повного розуміння кожного елемента.
 
Основною підготовкою, що сприяє опановуванню цього мистецтва, є психологічна підготовка бійця. Перед кожним тренуванням необхідно, перш за все, правильно налаштувати свою психіку і направити свої думки в потрібне русло.
 
Мета відвідування тренування одна: дитина прийшла в зал, щоб знайти щось нове: дізнатися те, що ще не знає, навчитися тому, що ще не вміє, щоб перемогти себе…
 
Обговоріть з дитиною думку: “як тільки Ви перестаєте гребти, Вас відносить назад”. І якщо це стане для вас переконливим доказом, то приводите свою дитину на заняття карате.
 
Як підготуватися до тренування?
 
Сісти на коліна, підібравши під себе ноги так, щоб коліна були зведені разом і були направлені вперед, пальці однієї ноги лежали на пальцях іншої, корпус прямий, плечі розправлені й паралельні підлозі, руки на стегнах, підборіддя злегка підняте і дивиться вперед, щелепи міцно стиснуті, очі закриті. Тіло повністю розслаблено, розум звільнений від сторонніх думок і всякого роду переживань.
demo-attachment-202-Rectangle-653
Rectangle-38
klipartz.com (6)
demo-attachment-683-Rectangle-674-1

Кіндер спорт

Кіндер спорт та ритміка – це фізичний розвиток дітей від 3 до 5 років. В основі занять – загальна фізична підготовка, стрибки, присідання, прес, перекиди, розтяжка – основа основ. Розвиток уваги, спритності, координації та витривалості. Зміцнення м’язового корсета.

Заняття проходять з використанням великої кількості спортивного інвентарю в ігровій формі в комфортному просторому спортзалі.

Тренер:

Юлія Палашевська, МСУ, 1 Дан Карате, бронзовий призер Чемпіонату Світу 2019.

Заняття Кіндер спортом проходять: понеділок, середа та п’ятниця о 17.00

Перше тренування безкоштовно.

demo-attachment-202-Rectangle-653

Відгуки

Хороша школа, багато різних послуг, підготовка до школи, гімнастика, карате, акторська школа ....... дочка ходить із задоволенням

Павло Трофименко

Чудовий клуб з теплою атмосферою. Є пропозиції для дітей будь-якого віку. Професійні педагоги, альтернатива дитячому саду, табір та підготовка до школи. Курси та майстер-класи. Рекомендую.

Оксана Васильєва

Shopping Basket